FORGOT YOUR DETAILS?

OFERTA KOMUNIJNA

Przygotowanie oraz przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej to czas niezwykły zarówno dla dzieci, rodziców jak i katechetów przygotowujących je na to ważne przeżycie duchowe. Fotografia ma zatrzymać czas, utrwalić emocje towarzyszące tym ważnym wydarzeniom. Na  zdjęciach  chcemy  utrwalić  wszystkie  uczucia,  które  ten  dzień  przynosi  dziecku jednocześnie  sprawiając,  by  rzeczy  doczesne,  w  tym  szum  aparatów  i  błysk  fleszy  nie multiplikowały złych emocji. Fotoreporterzy  Agencji  Bertoni  posiadają  bardzo  duże  doświadczenie  w  wykonywaniu zdjęć w czasie liturgii Mszy Świętej, nie zakłócają powagi chwili oraz wykonują precyzyjnie wszystkie  ustalenia  księży  i  katechetów  tworząc  jednocześnie  pełną  dokumentację  Foto-Wideo. 

Dysponujemy  profesjonalnym  sprzętem  fotograficznym  oraz  własnym  laboratorium najwyższej klasy, co dodatkowo przekłada się na wysoką jakość zdjęć. Reportaż  fotograficzny  z  Pierwszej  Komunii  Świętej  obejmuje  wykonanie  zdjęć  od momentu gdy dzieci zbierają się przed kościołem (jesteśmy do dyspozycji ok. 45 min. przed liturgią).  Fotografujemy  moment  udzielenia  błogosławieństwa,  aw  czasie    Mszy Świętej oprócz przyjęciaPierwszej  Komunii  Świętejwszystkie  momenty,  w  których  biorą  udział Państwadzieci. Po zakończeniu  uroczystości ustawiamy dzieci do pamiątkowego zdjęcia grupowego, następnie wykonujemy zdjęcia z księdzem, katechetą, rodzicami, chrzestnymi oraz  zdjęcia  grupowe  poszczególnych  rodzin.  Po  wyjściu  z  kościoła  jesteśmy  dalej  do Państwadyspozycji, w tym czasie dla chętnych wykonujemy mini sesje komunijne. Naszym celem jest abyście Państwo mieli do wyboru dużo wyselekcjonowanych ujęć, średnia reportażu komunijnego w naszej firmie wynosi ok. 30-40 zdjęć.Wideoreportaż z komunii Państwa dzieci zmontowany zostanie z napisami i podkładem muzycznym w  wersji systemowej Full HD w pliku nie kompresowanym do udostępnienia rodzinie i najbliższym z pełną możliwością pobierania , zapisywania i odtwarzania na różnych nośnikach i urządzeniach mobilnych typu  smartfon, tablet itp. Dla zainteresowanych osób możliwość nagrania filmu na nośniku dostarczonym przez klienta.Dodatkową oferowaną opcją są zdjęcia w plenerze.

Sesja komunijna może być wspaniałym i oryginalnym prezentem. Obdarowujący opłaca wybraną  sesję  i  wręcza  prezent  w  postaci  pięknego  bonu  upominkowego,  a  rodzice obdarowanego mają już tylko umówić się z fotografem na sesję. Sesja w prezencie nie musi być związana z pierwszą komunią, może to być dowolna sesja dziecięca lub rodzinna. Cena i termin sesji ustalamy telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy.

Więcej Informacji: +48 22 838 99 88

TOP